Altyapı Tesisat

0212 603 56 90

Pimaş Açma, Pimaş Yıkama, Pimaş Temizleme

Suyun geldiği bir noktanın, kesinlikle gittiği bir tertibatı vardır. Suyun gitmesi için döşenen boru pvc corege pik etc. döşenen bu boruların sorunsuzca bir ömür calışmasını beklemek doğru değildir. Bbir dogal faliyetten yada kullanım ve işçilik hatasından olabilir pimaşın tıkanma sebebi zamanla döşenen borunun  alt kısmının toprağının cökmesi sonucu ya bir ağaç kökünün pimaşa girmesi sorumsuzca ıslak mendil yada dikatsizlik sonucu pimaş hatını tıkıyabilecek nesne yada ustanın boru çapını dar ve meğilsiz döşemesi gibi birçok nedenden kaynaklanabilir. Bunlara örnek verirsek mutfak hattının yağlanması dış rögarın zamanla kalıntı oluşturarak tıkanması sebebiyet verir.

        

Ne yapılması gerekir? Genelde en çok duyduğumuz sıkıntı mutfak hattının tıkanmasıdır. Eskiden çoğu evde bulaşık makinası azdı, şimdi ise hemen hemen her evde mevcut bulaşık maknası  az suyla yıkama yaptığından dolayı su yağdan daha hafif olduğu için yağ pimaş hattında alta oturarak belli zaman sonra donarak tıkanmasına neden olur. Tıkanma gerçekleştikten sonra sizin yapacağınız costik yağ cözüçülerin hiç bir faydasını göremiyeceksiniz. Bu anlatığımız olay sadece bir örnekti. Dogal afetten kaynaklanan bir sorun olmadıpı sürec içersinde kişi kendisi bu sorun başına gelmeden önlemini almalıdır.

Pimaş hattının tıkanması sorunu ile karşılaşıldığında ne yapılması gerekir?  Teknoloji çok ilerledi günümüzde kırıp dökmek en son seçimler arasında kaldı. Robot pimaş açma makinasıyla çelik yaylı sistem yardımı ile pimaş hattı içerisinde dönerek sorunsuzca sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Ne zaman pimaş tıkanma, pimaş açma, pimaş yıkama sorununuz olursa ekibe ulaşabilecek olmanız ve çalışmalarımıza vermiş olduğumuz garanti sistemi sizi eninde sonunda bize getirecektir.

      

 

Rating: 5.0/5. From 8 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.