Altyapı Tesisat

0212 603 56 90

Petekler Neden Isınmaz?

Petek yada radyatörlerinizin altı ısınmıyor mu? Kombinin sıcaklığı yükselttiğiniz halde hala ısınamıyor musunuz ? Peki çözüme birde farklı bir yöntemle yaklaşalım. Isınma problemlerinin başında yanlış tesisat uygulamaları birinci sırayı alır. İlk çalıştığı günden beri peteklerin altı ısınmıyor ise tecrübeli bir ustadan mutlaka yardım alın. Böyle bir ustayı nereden bulacağım diyorsanız Altyapı Tesisat Petek Temizleme servisiyle yani bizimle irtibata geçin.

petek temizliği

petek temizliği

Kampanyalı fiyatlarımız için 0539 451 0741

Isıtma tesisatına bağlı radyatörlerin alt tarafları ısınmadığını anladığınızda tesisatınızı temizletmenin zamanı gelmiştir. Eskiden radyatörlerinizde el vuramaz derecede sıcaklık varken şimdi eskisi gibi ısıtmıyorsa radyatörlerin altında tortu ve çamur oluşmuş demektir. Su hızlı bir biçimde dönemediği için gerekli ısıyı alamazsınız. Radyatör ve peteklerinizde biriken kireç ve su taşları radyatörünüzde bulunan kanalları tıkayıp suyun devir dayim yani sıcak suyun dönüşümüne engel olabilir. Ayrıca kalorifer tesisatınızı oluşturan borular içerisinde kireç suyun yolunu daraltabilir.

Bunların hepsini Altyapı Tesisat servisi olarak kimyasal ve makineler yardımıyla açıyoruz. Isınma konusunda daha farklı nedenlerden dolayı şikayetçiyseniz iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Telefondaki yetkiliye mutlaka ısınma problemlerini anlatın.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.