Altyapı Tesisat

0212 603 56 90

PETEK TEMİZLİĞİNİN ÖNEMİ

Kış ayları yaklaşırken soğuk havalarda kapıya dayanmış durumdadır. Bu aylarda en büyük sorun ısınmaktır. Hemen hemen tüm yaşam alanlarında kombi ve petekler kullanılmaktadır. En modern, temiz ve sağlıklı ısınma yöntemidir. Ancak, kombi ve peteklerin bakım ve de temizlikleri düzenli olarak yapılması şarttır. Altyapı Tesisat olarak kalorifer petek temizliği hizmetlerinde profesyonel bir firmayız. Peteklerinizin temizliği konusunda uzman bir firmayız. Profesyonel olarak hizmet veren ekiplerimiz, en iyi şartları sizlere sunmaktadır.

petek temizleme

petek temizleme

Kombi ve petek temizliğinin önemi çok büyüktür. Çalışma prensipleri gereği çabuk kirlenen ve pis tutan ürünlerdir. Bunun için her yıl düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Altyapı Tesisat firması olarak petek temizleme konusunda uzman bir konumdayız. Talep etmeniz durumunda evinize geliyor ve titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Öncelikli olarak kombinizin bakımını yapıyoruz. Tüm filtreler ve diğer parçalar gözden geçirilmektedir. Sökülmesi gereken parçalar elden geçirilmekte ve oluşan pislikler temizlenmektedir. Bunun dışında petek temizliğini yapıyoruz. Bilindiği gibi kombinin ısıttığı sıcak su peteklerde dolaşmaktadır. Sürekli dolaşan su zamanla pislenmekte ve kurum haline gelmektedir. Bu pislikler peteklerinizi tıkamakta ve gerekli olan ısının ortaya çıkmasını engellemektedir. Bu nedenle kış aylarında yeterli ısıya kavuşamamanıza neden olmaktadır. Uyguladığımız tekniklerle peteklerinizin temizliğini sorunsuz bir şekilde yapıyoruz. Hem tesisatınıza, hem de peteklere özel kimyasal su basıyor ve pisliklerden arındırıyoruz.

Özel kampanyalar sunduğumuz siz değerli müşterilerimize her zaman farklı avantajları bir arada sağlıyoruz. Rakipsiz fiyatlarımız ve benzersiz ayrıcalıklara sahip hizmetlerimizle karşınızdayız. Sizde soğuk havalar başlamadan kombi petek temizliği yaptırabilir ve sıcak bir kış geçirebilirsiniz. Petek temizliğinin yapılmaması durumunda cihazınız aşırı enerji tüketecektir. Gereksiz doğalgaz faturası ödeyecek ve yeterli verimi alamayacaksınız. Ancak, gerekli temizliği yaptırmanız durumunda hem kombinizin, hem de peteklerinizin kullanım ömrünü uzatmış olacaksınız. Bunun dışında cihazınız daha az enerji sarf edecek ve faturalar açısından kazançlı çıkacaksınız. Her zaman için en avantajlı olan seçenek temizlik ve bakımların düzenli yapılması olacaktır. Bu konuda bilinçli olmanız ve bakımları aksatmamanız çok önemlidir. Firmamızın hizmetleri hakkında bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Her türlü soru ve görüş için bizi her zaman arayabilirsiniz.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.