Altyapı Tesisat

0212 603 56 90

Petek Temizliği

Petek temizliği ev içerisinde daha rahat ısınmayı sağlamak açısından son derece önemlidir. Evlerde, ofislerde, işletmelerde, iş merkezlerinde ve birçok yerlerde kalorifer petek temizliği yapılması mutlaka önemsenmelidir. Yaşam alanlarınızın her bir alanında olan peteklerin iç kısımlarında kalan pislikler bu ürünleri sağlıklı kullanamamanıza engel olur. Ürünleri sağlıklı kullanmak açısından mutlaka bakım yaptırmak gerekir. Firmamız bu anlamda sizlere yardımcı olacaktır. Peteklerin içlerinde kalan kirli su ve diğer atıl malzemeleri bazı kimyasallarla ile temizleyerek daha kaliteli hale getiriliyoruz.

petek temizleme

petek temizliği

petek temizleme

petek temizleme

Peteklere su ile yüklü basınç uygulayarak iç kısımlarında olan ve kirden dolayı aşırı zarar gören petek içlerini tertemiz yapıyoruz. Firmamız bu süreçlerde müşterisinin yüzünü her zaman güldürmektedir. Petekleri iç temizliği ince ve detaylı olarak yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu sıcacık bir ortam oluşmasını sağlamak için bizlerden 7/24 destek alabilirsiniz. Petek içerisinde bütün ekipmanlara doğru kullanana personellerimiz ile güven verici hizmetleri alacaksınız. Temizlik malzemelerimiz bu açıdan sağlık bakanlığı onaylıdır. Yaşam alanlarında olan petekler için güçlü kimyasallar kullanılır. İkinci el malzeme kullanılmaz ve kalitesiz işçilikler yapılmaz. Ayrıca petek temizleme konusunda hizmet kalitemizi daha önce alan müşterilerimizle irtibata geçerek değerlendirme yapabilirsiniz. Bu hizmeti yaparken bizler sizlerin memnun kalmasını hedefliyoruz. Kış aylarında yüklü gelen fatura derdinden sizleri kurtarmak için canla başla destek veriyoruz. Sizlere karşı mahcup olmamak adına son derece titiz hizmetleri verilir. Her zaman kaliteli olan sarf malzemelerimiz olması bizlerin müşteri potansiyeli arttırmaktadır. İş yerlerinizde sizlerde ısınma problemi yaşıyorsanız kısa sürede destek alabilirsiniz.

Petek temizliği için evinize gelen çalışanlarımız ayaklarına galoş kullanarak bu desteği sağlarlar. Kullanılan galoşlarda yüksek derece titizlik ve profesyonel hizmet vardır. Bu işte daha önce tecrübeli olan personellerimizden belirli saat aralıklarında hizmet alabilirsiniz. Haftanın her günkü petek temizliği için hizmet almak artık çok kolaydır. İnternet sitemizden randevu oluşturabilirsiniz. Hiç bir ücret ödemeden oluşturulan başvuru hizmet bedelini işlemden sonra nakit ödeme yapılabilir. Sizlere bu denli rahat ödeme kolaylığı sağlayan petek temizlik hizmetlerini almak son derece faydalı olacaktır

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.