Altyapı Tesisat

0212 603 56 90

Petek Temizleme

Herkese selamlar, Petek Temizleme hakkında bilgilere yer vereceğimiz makalemizde, umarım bir nebze yardımcı oluruz. Yaklaşan ve içinde olduğumuz kış ayları içerisinde petek temizlik ihtiyacı doğmaktadır. Firmamız kombi petek temizliği süreçlerinde sizlerin belirledikleri saat aralıklarında yardımcı olmaktadır. Günümüzde petek temizliği son derece önemlidir. İnşaatlarda, evlerde, alışveriş merkezlerinde, okullarda, dershane gibi yerlerde olan ürünler için acil temizlik desteği verilir. Banka ve ofis gibi yerlere de aynı şekilde destek veriyoruz.


Petek Temizleyen Firma – Petek Temizleme Hizmetleri

Petek temizleme konusunda gelişmiş olan cihazlarımızla petek temizleme konusunda profesyonel bir firmayız.  Kış mevsimine girdiğimiz şu günlerde petek temizleme konusu önemli bir konudur.

Petekleriniz yeterince ısıtmıyorsa kombi servisinizi aramanıza gerek yoktur. Çünkü sorun kombide değil peteklerdedir. Peteklerin üst kısmı sıcak alt kısmı soğuksa petekleriniz ısıtmamaya ve boş yere size fatura borcunun kabarmasına sebep olur. Peteklerde oluşan kireçlenme veya üsteki tortuların dibe çökmesi sonucunda petekleriniz ısıtmamaya başlar.  Ve faturanızın kabarık bir şekilde gelmesine neden olur. Faturanızın kabarık gelmesini istemiyorsanız hemen uzman firmamıza başvurup petek temizliğini yaptırın.  Son sistem cihazlarla peteklerinizi açıyoruz. 7/24 çalışan firmamız her zaman hizmetinizdedir.

 

Firmamız bu iş için ciddi emek harcar. İşini zamanında yapan bir kadromuz olmasından dolayı kısa sürede süreçler tamamlanır. Sizlere verilen zaman içerisinde temizlik yapılır. Petek içerisinde kalan kirli kalıntıları su ve bazı kimyasal araç ve ilaçlar yardımıyla anında yok ediliyoruz. Peteklerin iç kısımlarında olan boru tıkanmalarına son veren kalorifer petek temizliği işçiliklerinde en seri çalışan kadromuz vardır. Her çalışanımız işini profesyonel yapar. İşlerini yaparken sizlere asla saygısızlık yapmazlar. Peteklerde uzun yıllar bakım yapılmadığı zaman iyi bir ısıtma performansı beklemeyin. Müşterileri memnun eden bu hizmetlerde asla pişman olmayacağınız bir kaliteden yararlanmanız söz konusudur. Firmamız birçok restoranlara özel hizmet verir. Sağlık ve yeme içme merkezlerinde birçok özel ve kamu kurumlarına bu açıdan faydamız dokundu. Birçok kafelerde olan petekler firmamız ile temizlendi. Farklı yerlerde olan kafelerde özel işçiliklerle modern temizlik süreçleri yapılır. Ayrıca firmamız birçok gemi ve yat içerisinde olan petekler için özel temizlik kimyasallarını kullanır. Özel eğitim kurumlarında olan büyük veya kütük radyatör ve petekler için ideal temizlik malzemeleri kullanılır. Kullanılan tüm malzemelerde yüksek kalite vardır. Çevreye zarar verilmez. Bulunduğunuz ortamı terk etmeden kaliteli işçilik almak istiyorsanız acil olarak bizlerden yardım alabiliriz.

Ülkemizde bu açıdan diğer firmalara nazaran fark yaratan teknikleri sunuyoruz. Kış aylarında acil almanız gereken petek temizleme işçilikleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Temizlik alanında daima deneyimli olan çalışmalarımız her sektörde fak yaratır. Son olarak bizlerin kullanıldıkları temizlik malzemelerini değerlendirmenizi rica ediyoruz. Bizlerin kullandıkları bu malzemeler endüstriyel temizliklerde kullanılmaktadır. Yani burada anlatılmak istenen ise endüstriyel temizlik malzemelerin maddi değerleri fazladır. Bizler bu değeri göz önünde bulundurarak kaliteli olan hijyen malzemelerini kullanmayı tercih ediyoruz.

Rating: 5.0/5. From 7 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.