Altyapı Tesisat

0212 603 56 90
26Ara 2016
Ara 26, 2016

Lavabo Tıkanıklığı Açma – Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açan Firma

Lavabo Tıkanıklığı Açma 

Lavabo tıkanıklıklığı açma günlük hayatın sorunlarından biridir. Lavabo tıkandığında lavabo aç kimyasallarına başvururuz. Aslında açıldığını zannederken daha büyük sorunlara sebep oluruz. Defalarca üst üste döktüğümüz sıcak sudan borular delinebilir ve yahut gizli bir delikle su kaçağına neden olabilir.

lavabo-tikanikligi-acma

lavabo tıkanıklığı açma

Lavabo tıkanıklığı açma işlemini uzman ellere bırakmak daha doğrudur. Bu konuda en kaliteli hizmeti en düşük fiyatlarla sunan firmamız her işlemde kullanılan en kaliteli cihazlarla daha iyi çözümlerin sunulmasını sağlamaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma işleminde kullanılan görüntüleme özellikli son sistem cihazlarımız sayesinde hem daha kaliteli hem de kalıcı çözümlerin sunulmasını sağlamaktadır. Hiçbir noktada kırma yada lavabonun yerinden sökülmesi gibi işlemlere gerek duyulmadan boruların içinde gönderilen görüntüleme özellikli cihazlar sayesinde tıkalı olan bölgenin tespiti daha doğru şekillerde yapılarak lavabo açma işleminde gelinen son noktadan faydalanmak için yapmanız gereken sadece numaralarımızı çevirerek en doğru çözümlerimizi bir telefonla ayağınıza kadar getirmiş olursunuz.

Anadolu Yakası İletişim

Hemen bize ulaşın.

Avrupa Yakası iletişim

Hemen bize ulaşın.

Mutfak Tıkanıklığı Açan Firma

Mutfak lavabo tıkanıklığı açma en sık karşılaşılan sorunlardan olup, ev halkının ve en önemlisi ev hanımlarının korkulu rüyasıdır. Mutfak tıkanıklığına bir çok sebep neden olabilir. Çeşitli manuel yöntemler denenebilir, lakin evinizde ki imkanlar ile kalıcı çözümler sağlamak bir hayli zordur.

Firmamız envanterinde bulundurduğu 2018 model tıkanıklık açma robotları sayesinde bu tip durumlar için özel üretilmiş cihazları kullanmaktadır. Bu sayede evinizde ve yaşam alanınızda hiç bir yer kırılmadan, dökülmeden tüm tıkanıklık sorunlarınızdan kurtulabiliyorsunuz. Hal böyle olunca hem maddi hemde zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz. Mutfak lavabo tıkanıklığı açma bizim işimiz. İstanbul’ un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. 7/24 servis ağımız mevcut olup bize ulaşmanız durumunda 15 dakikada servisimiz mevcuttur. Eğer mutfağınız tıkanıyor, lavabonuzdan su gitmiyor, mutfak giderleriniz tıkalı ise bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Rating: 5.0/5. From 8 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

One response on “Lavabo Tıkanıklığı Açma – Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açan Firma

  1. Tuğrul dedi ki:

    Altyapı Tesisat’ a teşekkürler. Az önce evimizde ki tıkanıklık problemini giderdiler. Gece yarısı bu dertten kurtardığınız için şükranlarımı sunuyorum. Sizin gibi insanlar iyiki var. Tuğrul Cemşir.

    Rating: 5.0/5. From 4 votes.
    Please wait...
    Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.