Altyapı Tesisat

0212 603 56 90

Kalorifer Petek Temizleme

Sağlık açısından sürekli havayı yenilemek gerekir. Bulunduğumuz yeri oldukça temiz tutmak açısından her alanda hijyeni sağlamak bu noktada önemlidir. İçinde bulunduğumuz kış ayları içerisinde kombi petek temizliği süreçlerini son derece profesyonel yapan kadromuz aklınızda soru işareti bırakmadan işlem yapmaya hazırdır. Firmamız her yere ve her tip radyatör ihtiyacına yönelik çözümleri müşterilere iletmektedir. Firmamız sayesinde aldığınız bu hizmetten memnun kalacaksınız.

petek temizliği

petek temizliği

Temizlik firmamız ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacak ve peteklerinizi ilk gün aldığınız gibi yapacaktır. İçerisine uygulanan özel kimyasal temizlik araçları ile daha etkin şekilde çalışan bir petek sahibi olacaksınız. Bu sayede evlerinizde olan kirli hava yok olacaktır. Ayrıca bürolarda petek temizlik işlemleri önemlidir. Çalışandan verim almak açısından da bu noktayı atlamamak gerekir. Peteklerinize düzenli bakımlarınızı yaptırmak ileride olan sorun oluşmasına ve ciddi tıkanıkların önüne geçecektir. Ev içerisinde olan ve çalışmayan bayanlar vakitlerinin çoğunu bu ortamlarda geçirmektedir. Ev içerisinde petekler eğer kirli olursa sağlık problemleri teşkil edebilir. Bunların önüne geçmek ve daha sağlıklı yaşam alanları oluşturmak gerekir. Sizlerde acil olarak kalorifer petek temizliği için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Her çalışanımız işe başlamadan önce eldiven kullanır. Böylelikle petek içerisine A’da Z’ye işlem yapar. Yani her bir bölgesine fonksiyonlu olan makinelerimiz sayesinde uygulama yapar. Kurumsal ve bireysel müşterilere özel petek temizliği yaparak ferah ve rahat ortam oluşturuyoruz. İstanbul’ un Anadolu ve Avrupa yakasında birçok evlere destek göstermekteyiz. Firma olarak petek temizleme hizmetlerinde deneyimli ve el becerisi yatkın personelle piyasada hizmet vermektedir. Ayrıca fiyatlarımızda oldukça uygundur. Ödeme kolaylıkları sağlanmaktadır. Bu sektörde kısaca fark yaratan sonuçlar almanız için garantili işlem uygulayacağız.

Sektörde gelişim gösteren bu hizmetler her zaman müşteri güvenini aldık. Petek temizliği için ciddi emek harcıyoruz. Büyük küçük demeden villa ve çiftlik tarzı yerlerinde olan panel radyatör ve petek temizlikleri kısa sürede yapılır. İnşaat sektöründe hakim ve önemli olan bu süreçlerde bizlerden randevu alabilirsiniz. Temizlik firmamızda çalışan personel sayımız petek temizliği için yeterlidir. Aynı gün içerisinde farklı birkaç bölgeye yönelik olan çalışmalarımızı değerlendirebilirsiniz.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.